Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Parfémovaná voda, 50ml

50ml - Parfumovaná voda

  • Značka: Guerlain
  • Dostupnosť: Na sklade (Odošleme do: 01.06.2023)

45,69 €

Popis

Dámska toaletná voda Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto je silná kvetinová vôňa stelesňujúca luxus, vášeň a ružu vo všetkých jej podobách. Perfektne sa hodí na večer do spoločnosti. Vznešené ružové tóny ešte zdôrazňujú sladkosť mandlí a ich podkladom je čierna koža, spodobnená aj na výnimočnom flakónu. Vďaka parfumu Black Perfecto získava klasická ženská elegancia sexy rockový štýl. Ocenia ho všetky zvodkyne a rebelky.

 

Parfum Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto rozvíja intenzívna vôňa višní, mandlí a čierneho čaju. Srdcu dominuje omamné ružové a sladké tóny, základ vytvára zmyselné čierne pižmo, pačuli, koža a tonkové bôby. Zvodná kompozícia, ktorá je kontrastom medzi rockerskou koženou bundou a elegantnými čiernymi spoločenskými šatami, vytvoril roku 2017 parfumový mág Thierry Wasser.

 

La Petite Robe Noire, v preklade malé čierne, je úspešná séria legendárnej francúzskej značky Guerlain. Predstavuje parfumy, rúže či produkty vlasovej kozmetiky, ktoré skvelo doplnia malé čierne šaty a pripraví vás tak na akokoľvek významnú spoločenskú akciu. Tiež toaletná voda Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto zaručí, že na večierku alebo na plese zažiarite s neodolateľným francúzskym šarmom.

  • Pohlavie: ženy
  • Značka: Guerlain
  • Zložka vône - hlava: čierny čaj, višňa, mandle
  • Zložka vône - základ: čierne pižmo, fazule tonka, koža, pačuli
  • Zložka vône - srdce: sladké drievko, ruža

Guerlain je bezpochyby jedna z najznámejších značiek na svete. Spoločnosť v roku 1828 založil Pierre-François-Pascal Guerlain, keď v Paríži otvoril svoj prvý obchod. Pri výrobe parfémov a kozmetiky kombinuje remeselné umenie, špičkové technológie a environmentálnu a sociálnu zodpovednosť.