Iba originálny tovar

Parfémy, ktoré si u nás môžete zakúpiť pochádzajú výlučne od dodávateľov certifikovaných výrobcov. Toto zaručuje, že doručený tovar bude vždy originál v bezchybnej kvalite. Parfémy z našej ponuky pochádzajú od tých istých dodávateľov od ktorých sú aj parfémy v kamenných predajniach.

Kúpiť parfum na internete je jednoduché a bezpečné

Aj parfum je bežný výrobok
Je potrebné si uvedomiť, že aj parfum je výrobok ako akýkoľvek iný a môže sa uňho objaviť vada takisto ako u iných produktoch. Medzi najčastejšie sa vyskytujúce vady patria problémy s rozprašovačom, kedy nestrieka vôňu tak, ako by mal. Druhou najčastejšou vadou je „netesnosť“, kedy sa do parfému dostane vzduch a vôňa, ľudovo povedané, zvetrá. Takáto vôňa potom vonia inak, ako by mala a zákazník môže mať pocit, že vôňa nie je originálna alebo je menej kvalitná.
Medzi menej časté problémy patrí napr. aj zmena zafarbenia. Pri výrobe parfumov sa používajú špeciálne farbivá, ktoré môžu farbu meniť. Typické je to pre vône značky Thierry Mugler. Výrobca o tomto probléme vie, no žiadnu zmenu v procese výroby zatiaľ neurobil.

Reformulácia zloženia parfumov
Jedným z dôvodov, prečo môžu dva rovnaké parfumy voňať inak je tzv. reformulácia. O čo ide? Niekedy výrobca upraví zloženie vône a nedá o tom nikomu vedieť – ani distribútorom, ani predajcom, ani zákazníkom. Parfum je naďalej predávaný v takom istom obale, s rovnakým názvom, no vôňa je kvôli pozmenenému zloženiu mierne odlišná. Stať sa môže aj to, že v obehu predaja sú naraz obe verzie, vy si vôňu kúpite a tá bude voňať inak ako tá, ktorú ste si iba nedávno kupovali. Nejde pritom o vadu.

Jedna vôňa z rôznych kútov sveta
V určitých prípadoch môže byť odlišnosť parfumov spôsobená tým, že výrobcovia svoje produkty vyrábajú špecificky pre rôzne trhy, a vôňa je niekedy odlišná. Parfém môže mať mierne odlišné zloženie podľa toho či je určený pre Európu, arabské krajiny alebo Ameriku. Flakón vyzerá totožne, názov je rovnaký, ale vôňa môže byť trochu odlišná.

Svet parfumov je krásne voňavý a Vy si môžete vďaka internetovým predajcom vybrať z tisícky vôní z celého sveta. Komfortne z domova, kedykoľvek sa Vám zachce a za ceny, ktoré sú viac ako príjemné. Nakupovanie parfumov na internete je navyše nielen bezpečné, ale aj jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

ZDROJ: http://blog.pricemania.sk/nakupujeme-online/25-kupit-parfum-na-internete-je-jednoduche-a-bezpecne