O nás

KOKU patrí už dlho medzi najlepšie internetové obchody s kozmetikou a parfémami pôsobiace na našom trhu. Predstavuje značku, ktorú denno-denne budujeme už päť rokov.

Okrem Slovenska pôsobíme prostredníctvom tejto značky aj v iných krajinách, o čom svedčia desaťtisíce spokojných zákazníkov ako doma, tak aj v zahraničí.

Našim zákazníkom poskytujeme najvýhodnejšie ceny na trhu, širokú ponuku sortimentu, originálne značky a zákaznícky servis na ktorý sa môžete v prípade potreby spoľahnúť. Napriek tomu, že cenová hladina je na KOKU stabilne nízka, majú naši zákazníci možnosť využiť vernostné zľavy a špeciálne akcie k dobru. Pre uspokojenie všetkých poskytujeme našim zákazníkom rozličné možnosti dopravy aj platby.

KOKU predáva parfumy od distribútorov certifikovaných výrobcov, a preto môžete mať úplnú istotu, že sa k vám dostane originálny tovar v najvyššej kvalite. Nákupom od nás tak získate tie isté výrobky, ako pri návšteve kamenného obchodu, a to všetko jednoducho, z pohodlia domova.

Internetový obchod prevádzkuje spoločnosť ktorá sídli v Šamoríne, kde sa zároveň nachádza aj miesto určené na výdaj tovaru.