KOKU No. 1 Parfémový extrakt, 50ml

50ml - Parfémové extrakty

  • Značka: KOKU
  • Dostupnosť: Na sklade (Odošleme do: dnes)
Vyber si variant

40,07 €

Popis

Hlava

Pri prvom nádychu vás osloví pikantný zázvor, ktorý v dokonalom kontraste so sladkým a citrusovým bergamotom vytvára dokonalý úvod. Tento zážitok je ešte zvýraznený čerstvou zelenou notou, evokujúcou obraz sviežej prírody po jarnom daždi. Spoločne tieto tóny predstavujú začiatok zážitku plného nekonečných vrstiev.

Koku parfum hlava

Koku parfum hlava

Srdce

Ako sa vôňa postupne rozvíja, objavíte hĺbku luxusnej ruže, ktorá sa mieša s čerstvou a sladkastou malinou. Tento kvetinovo-ovocný tandém je nádherne oživený podmanivou arómou fialky, ktorá pridáva jemný a tajomný nádych. Celý zážitok je dokonale zaobalený v zamatovom objatí karamelu.

Základ

Keď sa vôňa začne usadzovať a objímať vašu pokožku, vynorí sa z nádherného santalového dreva pútavý a drevitý santal, ktorý perfektne kontrastuje so zemitými tónmi pačuli. Pripomínajúc exotický prales sú tieto dve esencie zjemnené a osladené lahodnou a zvodnou vanilkou, ktorá pridáva krémovú a uvoľňujúcu nótu. Na záver, dotyk záhadného a hlbokého ambra dodáva tejto vôni zmyselnú a trvajúcu stopu, ktorá zanechá v pamäti nezabudnuteľný odtlačok.

Koku parfum hlava

V živote prichádzajú okamihy, kedy je potrebné urobiť zmenu a to isté platí aj pre parfémy. Možno ste roky verne používali tú istú esenciu, ale čo keby ste sa odvážili vyskúšať niečo nové? Prečo nezačať novú kapitolu s vôňou, ktorá vás zahalí do neznámych, no pútavých tónov? Teraz je ten správny čas - ponorte sa do sveta nových aróm a objavte svoju novú obľúbenú voňavku.

Objavte nové zážitky

“Od dvadsiatich rokov som používala ten istý parfém, darček od mojej najlepšej kamarátky. Avšak s ubiehajúcimi rokmi a životnými zmenami som začala pociťovať, že moja obľúbená vôňa už neodráža moju súčasnú osobnosť. Po hľadaní som objavila nový parfum KOKU. Táto nová vôňa pre mňa symbolizovala rast, skúsenosti a novú kapitolu v mojom živote.” - Lucia (32)

  • Pohlavie: ženy
  • Značka: KOKU
  • Zložka vône - hlava: zelená nota, zázvor, bergamot
  • Zložka vône - základ: vanilka, santal, ambra, pačuli
  • Zložka vône - srdce: karamel, fialka, ruža, malina